Rezerwuj on-line:
 
 
 • przewodnik

  Hotel położony jest w pobliżu Pszczyny, około 10 km od Bielska-Białej. Jest doskonałą bazą wypadową dla wielbicieli wycieczek rowerowych. Więcej informacji znajdziesz w Przewodniku Rowerowym.

Aby uatrakcyjnić Państwa pobyt w hotelu polecamy liczne atrakcje m.in:

 • goczalkowice

  Odnowa biologiczna Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój –  do dyspozycji basen solankowy, masaż wielostrumieniowy, łaźnia sucha, kabina cieplna Infrared (IR), mini-siłownia. Dodatkowo można skorzystać z kąpieli perełkowo-ozonowej, hydromasażumechanicznego suchego oraz ionomedu.

  Więcej informacji

 • park

  Zabytkowy Park Pszczyński, oferujący rozległe otwarcia widokowe, malownicze skupiska drzew i krzewów, liczne rozlewiska i stawy z wysepkami i łukowatymi mostkami, otwarte łąki i samotne, rozłożyste drzewa. W parku zwiedzić można również Muzeum Zamkowe, dawny zamek książęcy, będący największą atrakcją turystyczną Pszczyny. Dla miłośników sportu na terenie parku zlokalizowane są profesjonalne pola golfowe.

  Więcej informacji

 • zubry

  Zagroda żubrów w Pszczynie, w której, obok żubrów, można jeszcze zobaczyć muflony, jelenie, daniele i sarny, a zwiedzając ekspozycje w budynku edukacyjnym można zapoznać się z fauną i florą Ziemi Pszczyńskiej.

  Więcej informacji

 • skansen

  Skansen– Zagroda Wsi Pszczyńskiej reprezentująca niemal wszystkie typy budynków wiejskich regionu, które powstały w XVIII-XIX w.

  Więcej informacji

 • browarium

  Tyskie Browarium, w którym poznasz tajniki produkcji, zobaczysz trójwymiarowy film i wyślesz pocztówkę z wnętrza wielkiej beczki.

  Więcej informacji

 • szyndzielnia

  Kolejka na Szyndzielnię, która zapewnia przyjemną i pełną miłych wrażeń, wycieczkę gondolami kolei linowej na szczyt Szyndzielni. W czasie jazdy i ze szczytu góry można podziwiać piękną panoramę Bielska-Białej oraz okalające trasę szczyty Beskidu: Magurkę, Skrzyczne, Pilsko, Babią Górę, czy nawet panoramę Tatr.

  Więcej informacji

 • wisla

  Wisła posiada 150 km malowniczych, łagodnych szlaków turystycznych, którymi można przewędrować całą Wisłę i okolice. Miasto to stanowi idealną bazę wypadową na Czantorię (995m n.p.m.), Stożek (978m n.p.m.), Trzy Kopce Wiślańskie (803 m n.p.m.) oraz na Baranią Górę (1220m n.p.m.).

  Więcej informacji

 • szlak zabytkow techniki

  Szlak Zabytków Techniki najbardziej interesująca trasa turystyki industrialnej w Polsce.

  Więcej informacji

Kontakt

RESTAURACJA AGRILL CZECHOWICE
Droga Krajowa Nr 1
(Zjazd na stację Shell przy skrzyżowaniu z ul. Węglową)
GPS:
43-503 Czechowice-Dziedzice
tel.: +48 32 215 04 35
fax: +48 32 215 02 93
tel. kom.: +48 782 744 344

 

e-mail: biuro@autogrill.com.pl

 

Oceny, ranking i opinie

Znajdź nas w serwisie turystycznym TripAdvisor. Dołącz do Gości, którzy zechcieliby podzielić się opinią na temat naszej restauracji.

tripe kopia2

 

Subwencja PFR

W związku z ograniczeniami jakie zostały nałożone na działalność gastronomiczną i hotelarską w ubiegłym roku i bieżacym 2021r. informujemy, że nasz obiekt złożył odpowiedni wniosek i uzyskał finansowe wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju.

Kontakt

AHOTEL
Droga Krajowa Nr 1
(Zjazd na stacj Shell przy skrzyżowaniu z ul. Węglowej)
GPS:
43-503 Czechowice-Dziedzice

tel.: +48 32 215 04 35
fax: +48 33 215 02 93
e-mail: recepcja@ahotel.com.pl

 

24h na dobę
Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę!
tel.: +48 32 215 04 35
 
 
 

 

Oceny, ranking i opinie

Hotel oceniony został w serwisie turystycznym TripAdvisor. Dołącz do Gości, którzy zechcieli podzielić się opinią na temat naszego hotelu.

tripe kopia
 

Subwencja PFR

W związku z ograniczeniami jakie zostały nałożone na działalnoąć gastronomiczną i hotelarską w ubiegłym i bieżacym 2021r. informujemy, że nasz obiekt złożył odpowiedni wniosek i uzyskał finansowe wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju.