Rezerwuj on-line:
 
 

Szanowni Państwo!

Głównym obszarem działalności firmy Auto Grill Sp. z o. o. jest gastronomia oraz hotelarstwo. Na rynku gastronomicznym działamy od 2002 roku. Pierwszą restaurację otworzyliśmy w Czechowicach-Dziedzicach, później rozszerzyliśmy działalność o punkt w Ogrodzonej pod Cieszynem.

Hotel przy restauracji Auto Grill w Czechowicach-Dziedzicach został otwarty w 2011 roku i zyskuje coraz większą popularność wśród podróżujących Drogą Krajową Nr 1.

 

Stawiamy na jakość

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zwracamy szczególną uwagę na jakość i bezpieczeństwo surowców wykorzystywanych do produkcji naszych potraw. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, pieczołowicie kontrolujemy dostarczane towary, aby serwowane przez nas dania były nie tylko smaczne, ale i najwyższej jakości.

 

Zachowujemy standardy

Zarówno wysoki standard obsługi Klienta, jak i powtarzalność w jakości serwowanych przez nas potraw stanowi dla nas codzienne wyzwanie.

 

Jesteśmy gościnni

Pragniemy, aby nasi Goście czuli się u nas wyjątkowo. Staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom. Tworzymy zgrany zespół, który indywidualnie podchodzi do każdego Klienta. Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć.

 

Kontakt

RESTAURACJA AGRILL CZECHOWICE
Droga Krajowa Nr 1
(Zjazd na stację Shell przy skrzyżowaniu z ul. Węglową)
GPS:
43-503 Czechowice-Dziedzice
tel.: +48 32 215 04 35
fax: +48 32 215 02 93
tel. kom.: +48 782 744 344

 

e-mail: biuro@autogrill.com.pl

 

Oceny, ranking i opinie

Znajdź nas w serwisie turystycznym TripAdvisor. Dołącz do Gości, którzy zechcieliby podzielić się opinią na temat naszej restauracji.

tripe kopia2

 

Subwencja PFR

W związku z ograniczeniami jakie zostały nałożone na działalność gastronomiczną i hotelarską w ubiegłym roku i bieżacym 2021r. informujemy, że nasz obiekt złożył odpowiedni wniosek i uzyskał finansowe wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju.

Kontakt

AHOTEL
Droga Krajowa Nr 1
(Zjazd na stacj Shell przy skrzyżowaniu z ul. Węglowej)
GPS:
43-503 Czechowice-Dziedzice

tel.: +48 32 215 04 35
fax: +48 33 215 02 93
e-mail: recepcja@ahotel.com.pl

 

24h na dobę
Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę!
tel.: +48 32 215 04 35
 
 
 

 

Oceny, ranking i opinie

Hotel oceniony został w serwisie turystycznym TripAdvisor. Dołącz do Gości, którzy zechcieli podzielić się opinią na temat naszego hotelu.

tripe kopia
 

Subwencja PFR

W związku z ograniczeniami jakie zostały nałożone na działalnoąć gastronomiczną i hotelarską w ubiegłym i bieżacym 2021r. informujemy, że nasz obiekt złożył odpowiedni wniosek i uzyskał finansowe wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju.